Mam zdjęcie z automatycznie zapisanymi współrzędnymi

Tylko dzięki zdjęciom możemy mieć pewność, że zgłaszane rośliny to faktycznie TE barszcze, a dzięki współrzędnym mamy możliwość umieszczenia punktu na mapie. Dlatego tak ważne jest dla nas, by te dwa elementy zgłoszenia nie budziły żadnych wątpliwości.
Nasz system sam sczyta współrzędne ze zdjęcia, o ile zostało one zrobione smartfonem, albo innym urządzeniem mobilnym, które zapisuje takie dane (tzn. masz włączoną opcję zapisu etykiety lokalizacji zdjęcia). W tej sytuacji wybierz opcję zgłoszenia przez smartfon, a resztą zajmiemy się my.

Co zrobić, żeby mój smartfon zapisywał lokalizację?
W obiegu jest obecnie przynajmniej kilkadziesiąt różnych modeli telefonów i tabletów – gdybyśmy chcieli podać instrukcję dla każdego z nich, wyglądałaby ona jak gruba encyklopedia! Nie jesteśmy ekspertami od urządzeń mobilnych, więc odsyłamy Was do specjalistów w tm zakresie, z którymi z łatwością skontaktuje Was Google. W oknie wyszukiwarki szukajcie pomocy wpisując Wasz model telefonu/tabletu i hasło: goetagowanie zdjęć.

Ok. Czy muszę robić coś jeszcze?
Absolutnie nie! Nasz system jest zbudowany tak, by wychwytywać ewentualne błędy. A nawet jeśli on się nie spisze i mimo wszystko w zapisanym zgłoszeniu coś będzie budzić nasze wątpliwości, skontaktujemy się z Tobą mailowo.

[rpt name=”tabela-spisowa”]